Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Linn kaardistab remonti vajavad kõnniteed (0)
13. detsember 2006

Linnavalitsus kinnitas valmisehitamist ja kapitaalremonti vajavate kõnniteede loetelu, millest lähtudes koostab Tallinna kommunaalamet iga-aastased kõnniteede rekonstrueerimise ning kapitaalremondi kavad, arvestades seejuures linnaosavalitsuste esitatud prioriteete.

Arvestades pealinna põhimagistraalide halba seisukorda ja eelarveliste vahendite piiratust, ei ole linn seni suutnud kõnniteede kapitaalremonti ja uute kõnniteede rajamist piisavalt rahastada.

«Kõnniteede remontimisele ja rajamisele on vaja senisest rohkem pöörata tähelepanu,» ütles abilinnapea Olga Sõtnik. «Esimese sammuna kõnniteede seisukorra parandamiseks koostab kommunaalamet linnaosade prioriteete arvestades remontimist ja väljaehitamist vajavate kõnniteede loetelu, mille põhjal koostatakse sarnaselt magistraalidega ka kõnniteede rekonstrueerimise kava,» lisas Sõtnik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.