"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Piritale kerkib uus lasteaed (0)
13. detsember 2006

Tallinna linnavalitsus algatas Kose tee 58 krundi detailplaneeringu, eesmärgiga määrata ehitusõigus lasteaiahoonele.

Abilinnapea Kalev Kallo sõnul jälgiti Piritale olulise planeeringu menetlemisel loodusliku keskkonna ning metsapargi terviklikkuse ja kõrghaljastuse säilitamise vajadust.

Planeeritav 3,2 ha suurune ala on valdavalt kaetud metsaga. Aadressil Kose tee 58, kus juba asuvad kaks lasteaiahoonet ja laste mänguväljakud, on krunt siiani moodustamata. Kavandatav uus lasteaiahoone on mõeldud kuuele rühmale ehk umbes 120 lapsele. Detailplaneeringuga määratakse olemasolevale ja kavandatavale hoonestusele vajalik 29 883 m² krunt.

Kose tee 58 krundi detailplaneeringu koostamist taotles Tallinna haridusamet. Detailplaneeringut koostab Tallinna linnaplaneerimise ameti tellimusel AS Tondi Üks. Pirita linnaosa valitsus korraldab pärast algatamist detailplaneeringu lähteseisukohtade ja eskiislahenduse tutvustamiseks arutelu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.