"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Projekt «Hoovid korda» jätkub (0)
13. detsember 2006

Linnavalitsus täpsustas projekti «Hoovid korda» raames korteriühistute toetamise korda.
Linnavalitsus viis projekti «Hoovid korda» raames korteriühistute toetamise korda muudatused sisse lähtudes linnnaosade valitsuste, korteriühistute ja kommunaalameti poolt esitatud ettepanekutest. «Kui siiani oli hoovide korrastamiseks projektide ja toetuste taotluste esitamise viimane tähtaeg aprilli lõpp, siis uue korra kohaselt peab vajalikud dokumendid esitama märtsi 10. tööpäevaks,» ütles abilinnapea Olga Sõtnik. «See võimaldab ehitustegevusega õigel ajal alustada.»

Määrusega sätestatakse ka tööde teostamise lõpptähtaeg, mis on eelarveaasta 1. detsember. Projekti kulude deklaratsioon toetuse saamiseks tuleb esitada detsembri 5. tööpäevaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.