Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Projekt «Hoovid korda» jätkub (0)
13. detsember 2006

Linnavalitsus täpsustas projekti «Hoovid korda» raames korteriühistute toetamise korda.
Linnavalitsus viis projekti «Hoovid korda» raames korteriühistute toetamise korda muudatused sisse lähtudes linnnaosade valitsuste, korteriühistute ja kommunaalameti poolt esitatud ettepanekutest. «Kui siiani oli hoovide korrastamiseks projektide ja toetuste taotluste esitamise viimane tähtaeg aprilli lõpp, siis uue korra kohaselt peab vajalikud dokumendid esitama märtsi 10. tööpäevaks,» ütles abilinnapea Olga Sõtnik. «See võimaldab ehitustegevusega õigel ajal alustada.»

Määrusega sätestatakse ka tööde teostamise lõpptähtaeg, mis on eelarveaasta 1. detsember. Projekti kulude deklaratsioon toetuse saamiseks tuleb esitada detsembri 5. tööpäevaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.