"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Saunamõnu kõigile (0)
13. detsember 2006

Põhja-Tallinnas pakuvad pesemisvõimalust Päästearmee Eestis kodutute päevakeskus Lootuse maja (Laevastiku 1a), kus saab igal tööpäeval kella 9–17 tasuta duši all käia, ning Põhja-Tallinna sotsiaalkeskus (Maleva 2a), kus saab neljapäeviti kella 15–19 soodsalt sauna nautida (15 kr lastele ja vähekindlustatutele, 40 kr töötavatele) ning teisipäeviti kella 9–16 duši all käia (10 kr kõigile).

Kalma saunas maksab pensionäridele E–N kuni kella 15ni pilet 45 kr, meestele E–N 80 kr ning R–P 100 kr, naistele E–N 70 kr, R–P 85 kr.

Lastele ja ka emadele pakuvad pesemisvõimalust ka aadressil Erika 7a asuv perekeskus, lastekeskus Tähetorn (Kopli 30a) ning Peeteli sotsiaalkeskus (Preesi 5/7).
Raua tänava saun töötab K–P kella 13–21, täispilet 35 kr. Tegemist on linna kõige odavama saunaga, aitamaks madalat hinda hoida, toetab linn Raua tänava sauna
18 000 krooniga kuus.

Kolmapäevast reedeni saavad pensionärid ja Murtud Rukkilille märgi omanikud sauna 15 krooni eest, kuni 18-aastased õpilased ja Tšernobõli veteranid 10 krooni eest ning alla 7-aastased lapsed tasuta. Linna pakutavat sooduspiletit kasutab keskmiselt 3000 inimest kuus.

Nõmmel saavad pensionärid neljapäeviti Kivimäe sauna poole hinnaga (25 kr). Pesemisvõimalus on ka Männikul Pihlaka tänava sotsiaalmajas ja Nõmme ujula saunas (25 kr).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.