"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Lähiaastatel rajatakse Tallinna kaheksa staadioni (0)
11. jaanuar 2007

Linnavalitsus otsustas sõlmida MTÜga Flora Jalgpalliklubi lepingu, mis kohustab ehitama aastatel 2007–2010 Tallinna kaheksa nn universaalstaadioni.

Ühtlasi määrati linnavalitsuse ametite ülesanded universaalstaadionidele asukoha leidmisel ja vajalike lubade hankimisel.

«Lepingu eesmärk on tagada kaheksa mitmeotstarbelise staadioni ehitamine linna valitud kohtadesse,» ütles abilinnapea Jaanus Mutli. «Pärast valmimist antakse staadionid Tallinna linna omandisse.»

Mutli sõnul valib universaalstaadionidele avalikkuse jaoks kõige sobivamad asukohad Tallinna linnaplaneerimise amet koostöös Flora Jalgpalliklubiga. «Juhul kui mänguväljakuks sobiv koht asub riigile kuuluval maa-alal, taotleme riigilt selle munitsipaliseerimist,» lisas Mutli. «Staadionide rajamiseks maade ostmist kavas ei ole.»
Universaalstaadionide rajamise kulud katab Flora Jalgpalliklubi. Linna kanda jäävad vajadusel staadionide valgustussüsteemi projekteerimise ja rajamise kulud, staadionide hooldamise kulud ning valgustamiseks kulutatud elektri kulud.

Staadionide rajamise programmi koordinaatoriks on Tallinna spordi- ja noorsooamet, kelle ülesandeks on koos Tallinna linnaplaneerimise ameti ja maa-ametiga määrata staadionide asukohad 1. märtsiks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.