"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Linn taotleb õuealade munitsipaliseerimist (0)
11. jaanuar 2007

Linnavalitsus saatis linnavolikogule kinnitamiseks otsuse eelnõu kolme majadevahelise õueala munitsipaalomandisse taotlemiseks, et need puhkealadeks korrastada ja sinna mänguväljakuid rajada.

Linn taotleb munitsipaalomandisse õuealad, mis asuvad aadressidel Järveotsa tee 2, Kirsi 8a ja Mustamäe tee 147a. «Kui saame need maa-alad linna omandusse, saame neid sihipäraselt arendama asuda. Seni kuni need linnale ei kuulu, ei ole see paraku võimalik,» ütles abilinnapea Taavi Aas. «Eesmärgiks on võimaldada piirkonna elanikel neid alasid puhkeotstarbel avalikult kasutada.»

Aasa sõnul on tegemist osaga suuremast protsessist. Tallinna linnavolikogu on juba otsustanud taotleda linna omandusse Lasnamäel korterelamute vahel asuvad 20 maatükki kogupindalaga ligi 10 hektarit ning 69 Põhja-Tallinna, Mustamäe, Haabersti, Pirita, Kesklinna ja Kristiine linnaosas asuvat õueala ligikaudse kogupindalaga 48 ha.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.