"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Terviseprogrammi ürituste konkurss (0)
11. jaanuar 2007

Spordi- ja noorsooamet kuulutas välja konkursi terviseliikumisprogrammi «Tallinn liigub!» ürituste korraldamiseks.

Konkurss võimaldab pealinna spordiklubidel ja -organisatsioonidel terviseliikumist propageerivatele üritustele linnalt toetust taotleda.

Spordi- ja noorsooamet ootab mittetulundustegevuseks taotletava toetuse taotlusi 15. jaanuarini paberkandjal aadressil Vabaduse väljak 10b, 10146, Tallinn.

Terviseliikumise ürituste taotluses peab kirjas olema ürituse toimumise aeg ja koht, osalejate sihtgrupp, prognoositav arv ja osavõtutasu suurus, ürituse iseloom, meediaplaan, terviseliikumise alase nõustamise kava ja muu organisatoorne info.
2005. aasta suvel käivitatud programmi «Tallinn liigub!» raames toimus mullu üle
170 spordiürituse. Programmi eesmärgiks on tõsta elanikkonna terviseliikumises ja -spordi-alast teadlikkust ning sportimis- ja liikumisvõimalusi arendada.

Terviseliikumise programmi arvestatakse massi- ja seeriaüritused, mis toimuvad Tallinnas või on mõeldud eelkõige pealinna elanikele. Eelistatud on suure osalejate arvuga, mitmekülgsed ja/või vähemalt neljast etapist koosnevad üritused. Korraldaja peab tagama ka osalejate terviseliikumisalase nõustamise.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.