"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Linn tõstis eralasteaedades käivate laste toetust (0)
24. jaanuar 2007

Linnavalitsus kinnitas käesolevaks aastaks koolieelsete eralasteasutuste toetuse suuruseks 1852 krooni ühe lapse kohta kuus.

Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul toetab linn kõiki neid koolieelseid lasteasutusi, kus pealinna lapsed käivad. «Sõltumata sellest, kas eralasteaed asub linnas või väljaspool linnapiiri, toetame ühtmoodi võrdselt kõiki oma lapsi,» märkis Jäppinen.

2004. aastal oli linna toetus eralasteaedadele 1350 krooni, 2005. aastal 1733 krooni ja 2006. aastal 1795 krooni kuus ühe lapse kohta. Mullu eraldati toetust 15 eralasteasutusele 468 lapse eest. Tänavu saab toetust 500 eralasteaias käivat pealinna last.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.