"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Visiooninõukoda soovitab «väikest ringteed» (0)
24. jaanuar 2007

Tallinna lennujaama ja selle lähipiirkonna arengukavadega tutvunud pealinna tulevikule keskendunud visiooninõukoda soovitas rajada Tallinna praeguse ringtee ja Ülemiste järve vahele nn väike ringtee.

«See tooks olulist leevendust Tallinna ja ennekõike Ülemiste piirkonna väga pingeliseks muutunud liiklusse,» ütles nõukoja juht, linnavolikogu esimees Toomas Vitsut. «Väike ringtee lubaks juhtida suure osa kohalikust ja transiitliiklusest praegu ülekoormatud sissesõiduteelt kõrvale ning ühtlasi oleks see loogiline jätk valmivale Smuuli tee pikendusele.»

Tallinna visiooninõukoda jätkab järgmisel koosolekul selle teema käsitlemist.
Visiooninõukoda moodustati mullu 11. mail seoses vajadusega pealinna tervikl?kuks arendamiseks olulistele probleemidele lahendusi leida. Nõukoja liikmeteks on Hardo Aasmäe, Ignar Fjuk, Mati Heidmets, Sulev Mäeltsemees, Tiina Mägi, Mart Saarma, Erik Terk ja Rein Veidemann.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.