"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Pae karjääri konkurss võib jätkuda (0)
07. veebruar 2007

Tallinna halduskohus jättis Lasnamäe paekarjääri hoonestusõiguse konkursi asjus esitatud OÜ Primos kaebuse rahuldamata.

Halduskohus otsustas OÜ Primos kaebuse täielikult rahuldamata ja kaebuse esitaja kohtukulud tema enda kanda jätta. Ühtlasi mõistis kohus OÜ-lt Primos linnavalitsuse õigusabikulude katteks välja 79 886 krooni.

«See kohtuotsus näitab, et konkursitingimuste vaidlustamine oli täiesti põhjendamatu,» ütles abilinnapea Taavi Aas. «Ühtlasi tähendab see seda, et linn saab alale hoonestusõiguse seadmise protsessi jätkata.»

OÜ Primos palus mullu augustis halduskohtul tühistada linnavalitsuse korralduse konkursi läbiviimiseks, kuna konkursi tingimused ei vasta tema hinnangul ühetaolise kohtlemise, avalikkuse, läbipaistvuse ja proportsionaalsuse põhimõtetele.

Lasnamäe paekarjääri ala korrastaja ja hoonestaja leidmiseks välja kuulutatud konkursile laekus kolm pakkumist. Alale hoonestusõiguse seadmise eesmärgiks on kujundada endisest paekarjäärist heakorrastatud atraktiivne puhkeala.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.