"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn toetab noori tippsportlasi (0)
14. veebruar 2007

Tallinn toetab sel aastal kergejõustiklasi Ksenija Baltat, Gerd Kanterit, Risto Mätast ja Kristo Galetat ühtekokku 500 000 krooniga.

Toetus on ette nähtud sportlaste ettevalmistamiskulude katteks. Baltat ja Kanterit toetatakse 150 000 krooniga ning Mätast ja Galetat 100 000 krooniga.

Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul soovib linnavalitsus sellega kaasa aidata tippsportlaste edukale valmistumisele eelseisvateks tippvõistlusteks, Tallinna linna tuntuse suurendamisele tippsportlaste esinemisega eelseisvatel tiitlivõistlustel ja ka 2008. aasta olümpiamängudel. «Ühtlasi soovime propageerida sportlikku eneseteostust ja eluviisi,» märkis Jäppinen.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.