"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn vajab väikest ringteed (0)
14. veebruar 2007

Tallinna volikogu esimees Toomas Vitsut esitas linnavolikogule eelnõu, millega tehakse linnavalitsusele ülesandeks alustada Tallinna väikese ringtee ehituse kavandamist.

Uus ringtee kulgeks Peterburi maanteelt läbi lennuvälja territooriumi Tartu maanteele, sealt edasi Ülemiste järve tagant Viljandi maanteele ning jõuaks välja Pärnu maanteele.
«Praegu tuleb ringtee rajamiseks maa reserveerida ja vajalikud eeltööd teha,» põhjendas Vitsut. «Kuna Tallinna lennujaam kavandab lähiaastail lennuraja pikendamist, siis selle töö käigus on võimalik raja alla teetunnel ehitada.»

Valglinnastumisega kaasnev liiklusintensiivsuse kasv on ammendanud Tallinna magistraalteede läbilaskevõime. Väikese ringtee rajamise kava kui väga olulist lahendust on toetanud Harju maavalitsus. Tallinna linnavalitsus peab alustama läbirääkimisi Rae ja Saku vallaga ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga ehituseks vajalike maa-alade reserveerimise ning tee-ehituseks raha leidmise üle.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.