"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna õpetajate palk tõusis 18% (0)
14. veebruar 2007

Linnavolikogu kehtestas tagasiulatuvalt alates 1. jaanuarist Tallinna munitsipaalharidusasutuste töötajatele senisest 18% kõrgemad kuupalga alammäärad.
Palga tõstmist võimaldas tänavusest linnaeelarvest kõrgharidusega pedagoogilise personali palgatõusu katteks eraldatud 68 miljonit krooni.

Noorempedagoogi palga alammäär nüüd 7800 krooni, pedagoogil 8260, vanempedagoogil 9440 ja pedagoog-metoodikul 11 400 krooni. Klassijuhataja ülesannete täitmise eest makstava tasu alammäär on 1200 krooni.

Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul vastavad palgaalammäärad Tallinna Haridustöötajate Ametiühingu Liidu, Eesti Koolijuhtide Ühenduse ja Tallinna Alushariduse Juhtide Ühendusega saavutatud kokkuleppele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.