Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Tallinnal on uus jäätmekava (0)
14. veebruar 2007

Linnavolikogu kinnitas Tallinna jäätmekava aastani 2011, mis seab sihiks vähendada jäätmete hulka ja parandada nende käitlemist.

Uus jäätmekava toob välja linna jäätmemajanduse probleemid: ebapiisav jäätmete sorteerimine ja risustatud konteinerid, käitlusvõimaluste vähesus, linna prahistamine, probleemid jäätmestatistikas ja konteinerite paigutamisel, keskkonnajärelevalve, kodanike madal keskkonnateadlikkus, rahapuudus ning tervishoiu- ja veterinaarasutuste jäätmete käitlus.

Kava seab põhieesmärgiks prügilasse veetavate jäätmete hulga vähendamise. Selleks arendatakse jäätmete taaskasutusprojekte ja rakendatakse uusi jäätmete käitlemise süsteeme.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.