"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinnal on uus jäätmekava (0)
14. veebruar 2007

Linnavolikogu kinnitas Tallinna jäätmekava aastani 2011, mis seab sihiks vähendada jäätmete hulka ja parandada nende käitlemist.

Uus jäätmekava toob välja linna jäätmemajanduse probleemid: ebapiisav jäätmete sorteerimine ja risustatud konteinerid, käitlusvõimaluste vähesus, linna prahistamine, probleemid jäätmestatistikas ja konteinerite paigutamisel, keskkonnajärelevalve, kodanike madal keskkonnateadlikkus, rahapuudus ning tervishoiu- ja veterinaarasutuste jäätmete käitlus.

Kava seab põhieesmärgiks prügilasse veetavate jäätmete hulga vähendamise. Selleks arendatakse jäätmete taaskasutusprojekte ja rakendatakse uusi jäätmete käitlemise süsteeme.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.