"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Vapimärk Everile, Kuuskemaale ja Savisaarele (0)
14. veebruar 2007

Volikogu otsustas anda linnapoolse erilise austusavaldusena Tallinna vapimärgi Ita Everile, Jüri Kuuskemaale ja Edgar Savisaarele.

Ita (Ilse) Everi esitasid tunnustamiseks linnavolikogu Isamaaliidu fraktsioon ja linnapea Jüri Ratas, kes tõstsid esile Everi üle poole sajandi kestnud tipptasemel näitlejatööd Tallinnas ning tema panust siinse kultuurielu elavdamisse.

Kultuuriajaloolane Jüri Kuuskemaa pälvis vapimärgi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni ettepanekul pikaajalise tegevuse eest Tallinna ajaloo tutvustamisel ning ehitusmälestiste kaitsmisel.

Edgar Savisaare autasustamist põhjendas linnapea Jüri Ratas poliitiku ja ühiskonnategelase panusega Eesti iseseisvuse taastamisse ja kindlustamisse Rahvarinde tunnustatud liidri ning Eesti Vabariigi peaministrina, hiljem ka ministri ja Tallinna linnajuhina.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.