"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Linn toetab alkoholivaba kohviku rajamist (0)
21. veebruar 2007

Linnavalitsuse kuritegevuse ennetamise komisjon eraldas 122 100 krooni projektidele, mille eesmärkideks on alkoholivaba kohviku rajamine kesklinna ja Mustamäe turvamessi läbiviimine.

Kesklinnas avatakse kevadel nikotiini- ja alkoholivaba noortekohvik. Tervisliku toidu ja joogiga kohviku eesmärk on propageerida tervislikke eluviise ning turvalist ja meelemürkidest vaba ajaveetmist; kavas on hakata korraldama erinevaid kultuuriüritusi, näitusi, töötube. Nädalavahetustel hakatakse korraldama pereüritusi.

Komisjoni kuuluva abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on alkoholivaba kohviku puhul tegu noorte endi initsiatiiviga, mille kasutegur elustiili kujundajana on väga perspektiivikas.
Alkoholivaba kohviku rajamiseks annab linnavalitsus Pärnu mnt 9 keldrikorruse äriruumid mittetulundusühingule AVE (Alkoholivaba Eesti) tähtajatule rendile.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.