"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Vanasadama ala muutub atraktiivseks (0)
21. veebruar 2007

Linnavalitsus sõlmib ASiga Tallinna Sadam ühiste kavatsuste kokkuleppe, mille eesmärgiks on koostöö jätkamine Vanasadama lõunapoolse ala planeerimisel ning arendamisel.

Abilinnapea Kalev Kallo sõnul kuulusid Vanasadama ala planeeringu eeleskiisi koostanud töögruppi linnaplaneerimise ameti, Tallinna Sadama, Tallinki ja Bestok Kinnisvara esindajad. «Töögrupi loomise eesmärgiks oli kaasata planeerimisprotsessi juba algstaadiumis võimalikult paljud huvitatud osapooled,» selgitas Kallo.

Sadama planeeringu koostamise aluseks on pikaajaline strateegia «Tallinn 2025», Tallinna üldplaneering ning Paljassaare ja «Russalka» vahelise ala üldplaneering. Sadama arenduse eesmärgiks on kujundada piirkonda terviklik, multifunktsionaalne asum.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.