"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Alkoholivaba kohvik saab teoks (0)
14. märts 2007

Linnavalitsus andis Pärnu mnt 9 keldrikorruse ruumid tervislikku elulaadi propageeriva noortekohviku rajamiseks tähtajatule rendile ning kuritegevuse ennetamise komisjon eraldas kohviku avamise toetuseks 70 000 krooni.

Alkoholivaba noortekohvikut hakkab pidama MTÜ Ühendus Alkoholivaba Eesti.
Alkoholi- ja nikotiinivaba kohviku ideed aktiivselt toetanud abilinnapea Merike Martinsoni sõnul vajavad Tallinna noored sellist tervislikku ajaviitekohta. «Uus kohvik pakub alternatiivse võimaluse noortele, kes vaba aja veetmisel ja suhtlemisel alkoholi ei vaja.

Kuna tegu on täielikult noorte eneste initsiatiiviga, usun, et nad suudavad oma head ideed ellu viia ning ajapikku toimub mentaliteedis nihe. Praegu kahjuks lõõgastub suur osa noori üksnes meelemürkide toel,» ütles Martinson. «Loodetavasti saav?tab kohvik aja jooksul suure populaarsuse ning idee leiab järgimist ka teiste Eesti omavalitsuste poolt.»

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.