"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Koolitee turvaliseks (0)
14. märts 2007

Linnavolikogu otsustas koostada aastaid 2008–2013 hõlmava arengukava «Turvaline koolitee».

Arengukava tulevase rakendamisega soovib volikogu parandada praegust liiklusohtlikku olukorda Tallinnas, vähendada liiklusõnnetusi lastega ja suurendada turvalisust koolide ümbruses. «Nende eesmärkide saavutamiseks tahame arengukavas leida keskkonda sobivad lahendused ja rahastamisvõimalused,» märkis Tallinna abilinnapea Olga Sõtnik.

Ta lisas, et arengukava koostamisel võetakse muu hulgas arvesse Eesti rahvuslikku liiklusprogrammi, transpordi arengukava, Euroopa transpordipoliitikat, kehtestatud arengudokumente, valdkonnas tehtud uuringuid, linna rahalisi võimalusi ning laste ja lastevanemate huve.

Lähteülesande kohaselt sisaldab arengukava Tallinnas lastega toimunud liiklusõnnetuste kaardistust ja analüüsi, peamiste kooliteede liiklusohtlikkuse analüüsi jm. Kavas peab ka kirjas olema linnaeelarvest ja mujalt saadav raha, mis eesmärkide saavutamiseks vajalik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.