"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Parima toiduga mudilasasutuse konkurss (0)
14. märts 2007

Haridusamet korraldab kolmandat aastat konkursi parima toitlustamisega lasteaia leidmiseks, konkursile esitatud parimatest menüüdest koostatakse lasteaedadele näidismenüüde mapp.

Konkursist võivad osa võtta kõik pealinna lasteaiad. Osalemiseks tuleb esitada komisjonile vabas vormis taotlusdokument, mis sisaldab kahe nädala toidumenüüsid, ning milles on kirjeldatud, kuidas lasteasutuses on arenenud toitlustamise korraldamine viimase kolme aasta jooksul, kuidas arvestatakse laste erivajadustega ja perede toitumissoovidega.

Samuti saab lasteaed taotlusdokumendis välja tuua lastes tervisliku ja mitmekesise toitumise harjumuste kujundamise võimalused ning esitada konkursile oma nn firmaroa. Eraldi võib välja tuua ka eesti toidu kasutamise laste toitlustamisel.

Taotlusdokumente saab esitada kuni 30. märtsini Tallinna haridusameti kantseleisse, Estonia pst 5a, 3. korrus.
Konkursi võitjad selguvad mais.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.