"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Pirita saab uue haldushoone (0)
14. märts 2007

Tallinna linnavalitsus võttis vastu Merivälja tee 34 detailplaneeringu, mis näeb ette Pirita linnaosa valitsusele uue haldushoone rajamise.

Abilinnapea Kalev Kallo sõnul jagab Pirita linnaosa valitsus praeguses asupaigas, Merivälja tee 24, mitme äriettevõtte ja korteriga hoonet, mis ei vasta ruumijaotuse ja arhitektuurse lahenduse poolest tänapäevase haldusüksuse vajadustele.

Pirita linnaosa valitsuse haldushoone on kavandatud 2-3-korruselisena kõrgusega kuni 11 meetrit, kusjuures 3-korruselise osa suurus võib olla kuni 40% lubatud ehitusalusest pinnast. Hoone suletud brutopinnaks kavandatakse 2500 m². Maja juurde tuleb 36 parkimiskohta.

Linnavalitsus algatas Merivälja tee 34 krundi detailplaneeringu koostamise Pirita linnaosa valitsuse taotlusel mullu 23. augustil. Planeeringu koostas arhitekt Milvi Vainik. Lähteseisukohtade ja eskiislahenduse tutvustamiseks toimus avalik arutelu.

Tallinna linnaplaneerimise amet ja Pirita linnaosa valitsus korraldavad ka vastuvõetud detailplaneeringu avaliku väljapaneku.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.