"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Merko rajab linnale avaliku parkla (0)
28. märts 2007

AS Merko Ehitus rajab Järvevana tee ja Pärnu maantee ristmiku äärde 42-kohalise avalikult kasutatav parkla.

Järvevana tee 9d kinnistul paikneva parkla avaliku kasutuse piiramise õiguse eest kohustub AS Merko Ehitus ehitama Järvevana tee 9c ja Pärnu mnt 143 kinnistutele 42-kohalise avalikult kasutatava parkla, mille isikliku kasutusõiguse tähtajaks määratakse samuti kümme aastat.

Merko saab õiguse tööpäevadel kella 7–18 olemasolevasse parklasse sissepääsu piirata, kuid parkimise eest tasu võtta ei tohi.

Eelnõu ettevalmistamisel on arvestatud asjaoluga, et Järvevana tee 9d kinnistule rajatud avalikuks kasutamiseks ette nähtud parklaga piirnevate ettevõtete töötajate ja külastajate sõidukite parkimiseks ei jätku tööpäevadel parkimiskohti. Seetõttu soovib AS Merko Ehitus parkla avalikku kasutust tööpäevadel tööajal piirata ning samas parkimisprobleemi lahendamiseks Järvevana tee 9c ja Pärnu mnt 143 kinnistutele veel teise avalikult kasutatava parkla rajada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.