"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Õpitagu keskkonda säästma (0)
28. märts 2007

Tänavusel heakorrakuul pööratakse linlaste tähelepanu ka jäätmete liigiti kogumise harjumuste kujundamisele ning korraldatud jäätmeveo põhimõtete selgitamisele.

Ligikaudu viiendik majaomanikest üritas enne linna jäätmeveopiirkondadeks jagamist ja korraldatud jäätmeteveole üleminekut jäätmekäitlusele kuluvat raha säästa ning jättis sageli prügiveolepingud sõlmimata. On neid, kes sokutavad oma jäätmed võõrastesse konteineritesse, haljasaladel olevatesse prügikastidesse või lihtsalt metsa alla.

Korraldatud jäätmeveo täielikul rakendumisel on jäätmeveo süsteemiga liitumine vältimatu ning kõigil jäätmetekitajatel tuleb prügiveo eest maksta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.