"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Riik toetab ujumistundide korraldamist (0)
28. märts 2007

Tallinn saab algklassiõpilaste ujumise algõpetuse läbiviimiseks kultuuriministeeriumilt 725 000 krooni, see summa eraldatakse spordi toetamise programmi raames.

Vastavalt sõlmitavale lepingule võib toetust kasutada ujulate üürimiseks ja/või ekspluatatsioonikulude kompenseerimiseks ja ujumise algõpetuse treenerite ja/või instruktorite töö tasustamise, samuti ujumise algõpetuse täiendkoolituse korraldamiseks.

Tallinna 3. klasside õpilaste ujumise algõpetust viiakse läbi Lasnamäe gümnaasiumi, Laagna gümnaasiumi, Järveotsa gümnaasiumi, Arte gümnaasiumi, Saksa gümnaasiumi, 21. kooli, Inglise kolledži, Merivälja kooli, MTÜ Maardu Ujumisklubi ning Pirita Purjespordikeskuse ujulates ja Nõmme ujulas. Ujulat omava kooli toetamise aluseks on koolide 3. klasside õpilaste arv, kes kasutavad riiklikust õppekavast tuleneva ujumise algõppe läbiviimiseks nimetatud ujulaid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.