"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tasulise parkimise ala laieneb (0)
28. märts 2007

1. aprillist muutub kesklinna tasulise parkimisala piir, kõrgema tariifiga vanalinna ja südalinna parkimisala piirid jäävad samaks, ei muutu ka tsoonidele kehtestatud parkimistasu suurus.

Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul kaitseb tasulise parkimisala laiendamine kesklinna elanike huve, sest väldib tänavate umbeparkimist, soodustab ühistranspordi kasutamist ja vähendab südalinna liikluskoormust.

Valveta tasulise parkimise ala piiride muutumisest teavitamiseks üllitas transpordiamet infovoldiku, mis toimetatakse ala piires elavate linnakodanike postkastidesse.

Lisaks tasulise parkimisala kaardile on trükises ära toodud parkimise aastakaardi andmise ja kasutamise kord ning selle vormistamiseks vajalike dokumentide loetelu.
Voldikuga saab tutvuda Tallinna kodulehel www.tallinn.ee/est/g2612s29774,  need on saadaval ka linnavalitsuse teenindussaalis aadressil Vabaduse väljak 7.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.