"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Pensionärid ja represseeritud saavad maamaksuvabastuse (0)
11. aprill 2007

Tallinna linnavalitsus otsustas anda 104 pensionärile ja 15 represseeritule maamaksuvabastuse.

Selleks avalduse esitanud ja maksuvabastuse tingimustele vastavad elamumaa omanikest pensionärid vabastatakse maamaksust kuni 500 krooni ulatuses ja represseeritud kogu summa ulatuses. Pensionäride maksuvabastuseks kulub 50 793 krooni ning represseeritute maksuvabastuseks 11 993 krooni. Koos pensionäridega, kellele maksuvabastus on määratud varasematel aastatel, kulub tänavu 4704 pensionäri maamaksuvabastusele 2,32 miljonit krooni.

Avaldus maksuvabastuse taotlemiseks tuleb ametile esitada hiljemalt maksustamisaasta 15. juuniks. Lisainformatsioon Tallinna maa-ameti telefonil 640 4281.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.