"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Kristiinesse kavandatakse jalgpallikeskust (0)
25. aprill 2007

Linnavalitsus tegi linnavolikogule ettepaneku kehtestada detailplaneering, mis annab võimaluse rajada Kristiine linnaossa jalgpalli siseväljakuga spordihoone.

Linnu tee, Käo ja Kajaka tänava vahelise maa-ala detailplaneeringu kehtestamise eelnõu eesmärgiks on rajada 3,6 ha suurusele maa-alale kolmekorruseline, jalgpalli siseväljaku ja abiruumidega spordihoone. Ühtlasi on võimalik rajada alale jalgpallistaadion ja parkla.

«Kuni 1993. aastani oli planeeritav maa-ala valdavas osas Nõukogude Liidu sõjaväe kasutuses. Lisaks oli seal katlamaja, seejärel hakati territooriumi kasutama mitteametliku prügiladustamispaigana,» ütles abilinnapea Taavi Aas. «Nüüdseks on planeeringuga hõlmatud maa-ala osaliselt hoonestatud. Naabruses juba asuvad mittetulundusühingu Kotka Staadion spordikompleks ja jalgpalliväljak.»

Detailplaneeringu algatamist taotles Pinokar OÜ. Detailplaneeringu koostas arhitekt Milvi Vainik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.