“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Linnavalitsus moodustas korteritehingute uurimise komisjoni (0)
25. aprill 2007

Linnavalitsus otsustas kesklinna eluruumide võõrandamise tehingute uurimiseks ajutise komisjoni moodustada.

Komisjoni ülesandeks on uurida mitteeluruumide, tööandja eluruumide ja asustamata eluruumide erastamist ja sellele järgnenud võõrandamistehinguid aastatel 1993–2007.
Komisjoni esimeheks kinnitati abilinnapea Taavi Aas ning liikmeteks linnavolikogu liikmed Tiina Mägi ja Leonid Mihhailov, Tallinna Kesklinna vanem Marek Jürgenson, Tallinna linnakantselei õigusdirektor Priit Lello ja Tallinna elamumajandusameti juhataja asetäitja Priit Pärtelpoeg.

Ühtlasi otsustati kutsuda komisjoni töös liikmena osalema riigikogu liikmed Helle Kalda ja Ain Seppik, Alvin, Rödl ja Partner Advokaadibüroo vandeadvokaat Ain Alvin ning ekspert Koit Pikaro.

Komisjoni tööd korraldab Tallinna elamumajandusamet. Komisjon peab esitama linnavalitsusele ülevaate oma tegevuse esialgsetest tulemustest tänavu 15. juuniks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.