"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Pealinn valmis vabadussamba ise rajama (0)
25. aprill 2007

Linnapea Edgar Savisaare sõnul on Tallinna linn valmis vabadussamba rajamise ka enda peale võtma, kui riik ja kaitseministeerium seda võimaldaksid.
Linnapea loodab kaitseministeeriumi ja kaitseminister Jaak Aaviksooga teha head koostööd nii vabadussamba kui ka pronkssõduri teemadel. «Oleme Aaviksooga varemgi ühist asja ajanud – tegime koos arengufondi ja küll saame ka need küsimused lahendatud,» lisas linnapea.

«Linna esindajad kuuluvad kaitseministeeriumi kokku kutsutud vabadussamba-komisjoni ja koostöövorme on teisigi. Möödunud aastal rajas Tallinna linn koostöös MTÜga Jüriöö Park Lasnamäele Jüriöö pargikompleksi, mis on eestlaste vabadusaadete selge väljendus ja kogu Eestis ainulaadne mälestuskompleks. Seega saab linn mälestusmärkide rajamisega edukalt hakkama,» lisas Savisaar.
Tema sõnul on Tallinna linn vabadussamba püstitamisel valmis konstruktiivseks koostööks riigi ja ministeeriumidega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.