"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Skoone bastioni lagunenud ehitised lammutatakse (0)
25. aprill 2007

Skoone bastioni territooriumil asuvad lagunenud ehitised lammutatakse 7. maiks, jaanipäevaks korrastatakse pargiteed ja rajatakse valgustus.

Skoone bastioni territooriumi heakorratöid alustas AS Mustamäe Haljastus juba eelmise aasta lõpul, kohe pärast bastioniala taas linna omandisse saamist. Bastionil paiknevate ehitiste lammutamist alustas Aspen Grupp OÜ kaks nädalat tagasi ning lepingu kohaselt lõpetatakse töö 7. maiks.

Tänavuses eelarves on Skoone bastioni territooriumi korrastamiseks viis miljonit krooni, mille eest ehitatakse piirdeaed, lammutatakse ohtlikud ehitised, korrastatakse kõnniteed ja rajatakse valgustus.

Mullu korraldas linnavalitsus Skoone bastioni ja sellega külgneva staadioni arendamise ideekonkursi, mille võitis arhitektuuribüroo Salto võistlustöö märgusõnaga «Glassii». Plaani kohaselt rajatakse Skoone bastionile linnakämping. Ala detailplaneering valmib 2008. aasta märtsiks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.