"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Kerese monument peab jääma praegusele asukohale (0)
08. mai 2007

Linnapea Edgar Savisaare sõnul leiab linnavalitsus võimaluse jätta Paul Kerese monument praegusele asukohale.

«Olen selles küsimuses Harju maavanemaga ühte meelt,» ütles Savisaar. «Seetõttu muudab linnavalitsus sellekohast varasemat otsust.»

Harju maavanem Värner Lootsmann tegi Tallinna linnavalitsusele ettepaneku tagada Paul Kerese monumendi säilimine selle praeguses asukohas.

Tallinna linnavalitsus otsustas mullu juunis moodustada Tõnismägi 11a/Pärnu mnt 44 krunt, mis tagastatakse omanikule. Ühtlasi nõustus linnavalitsus Paul Kerese monumendi Pärnu maantee ja Hariduse tänava nurgalt Nõmmele Oravamäe parki teisaldamisega.
Lootsmann tegi Tallinna linnavalitsusele ettepaneku tühistada korraldus, mis võimaldab maleajaloo suurmehe Paul Kerese monumendi teisaldada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.