Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Kesklinn saab arengukava (0)
08. mai 2007

Linnavalitsus esitas linnavolikogule Kesklinna linnaosa arengukava koostamise algatamise otsuse eelnõu.

«Arengukava koostamise eesmärgiks on linnaosa plaanipärase arengu tagamine ning kooskõlas linnavalitsuse arengudokumentidega piirkondlike innovatiivsete lahenduste leidmine,» ütles abilinnapea Taavi Aas.

Kesklinna arengukava kehtestab linnaosa asumite innovatiivsed eelistused ja eesmärgid, lähtudes linna majandus- ja sotsiaalvaldkonna hetkeolukorrast ning rahalistest võimalustest ja elanike huvidest. Kava arvestab vanalinna eripära ja arenguvisiooni.
Kesklinna linnaosa arengukava koostatakse ajavahemikuks 2008–2013 ning koostamise eest vastutab Tallinna kesklinna valitsus.

Seni on kinnitatud Põhja-Tallinna arengukava. Sellel aastal valmivad Pirita, Kristiine, Haabersti ja Mustamäe kavad ning algatatakse Lasnamäe arengukava koostamine.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.