"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lihtsustus registreerimine eriarsti vastuvõtule (0)
08. mai 2007

Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) eriarstide vastuvõtule saab nüüdsest registreeruda telefoni lühinumbril 1314, mis lihtsustab ja kiirendab arstilepääsu.

Kui seni tuli patsiendil enne sobiva spetsialisti ja aja leidmist valida sageli kolm-neli telefoninumbrit, siis nüüd piisab lühinumbri valimisest.

Telefonil 1314 helistades saab valida 30 erialaarsti vahel, kes võtavad vastu kaheksas polikliinikus.

Lühinumbriga 1314 paralleelselt jäävad mõneks ajaks avatuks ka kõik senised Lääne-Tallinna keskhaiglale kuuluvate polikliinikute registratuuride telefoninumbrid. Harjumuspärast telefoni valides suunatakse helistaja automaatselt ümber uuele lühinumbrile 1314.

Endiselt saab eriarsti vastuvõtule registreerida kõikides Lääne-Tallinna Keskhaigla polikliinikutes kohapeal.

Vastuvõtule tulijal peab olema kaasas perearsti saatekiri, ilma selleta on võimalik pöörduda üksnes naistearsti, nahaarsti, silmaarsti, hambaarsti, psühhiaatri, kopsuarsti ning ägedate traumade korral kirurgi või traumatoloogi poole.

Ida-Tallinna Keskhaigla eriarstiabi lühinumber on 1900.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.