Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Linn lilleliseks (0)
08. mai 2007

Kevadisel heakorrakuul on Tallinnas mulda pandud 6844 lillesibulat ja 12 215 võõrasemataime.

Sibullilledega kaunistati Kunstihoone esist haljasala, Tammsaare parki, Vilde ausamba ümbrust, Politseiaia parki, Lindamäge ja Lasnamäe linnaosa valitsuse esist Punasel tänaval.

Võõrasemad istutati Kunstihoone ette, Taani kuninga aeda, Lembitu parki, Pirita tee ja Narva mnt ristmikule, Viru ringile ning mujalegi.

Kõikjale üle linna rajatakse uusi lillepeenraid. Viru hotelli ette tuleb lisaks võõrasemadele ka hiiglaslik 3,5-meetrine lillepuu, millel ripub kaheksa suurt lilleamplit.
Linnaaednik Liisa Valk ütles, et uued peenrad tulevad ka Akadeemia ja Sõpruse liiklusringidele ning sõiduteede vahelisele alale Sõpruse puiesteel.
Kokku istutatakse linna 200-300 taimeliiki ja lillepeenarde rajamiseks kulub 3,5 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.