Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Prügimäelt leiti dokumente (0)
08. mai 2007

Munitsipaalpolitsei korralisel reidil ebaseaduslike prügimägede avastamiseks leidsid politseiametnikud Lasnamäe linnaosas Võidujooksu 1a kinnistul asuvalt prügiladustuskohalt mitmete firmade dokumente.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul võimaldavad leitud dokumendid tuvastada prügi omanikud ning teha firmadele järelepärimise, kuidas on võimalik nende arhiividest paberite sattumine ebaseaduslikule prügiladustuskohale ning kes teeb firmades prügi utiliseerimist. «Nõuame firmadelt ka kinnitust, et edaspidi ladustatakse prügi seaduses ettenähtud korras. Väärteomenetluse käigus kaalume siis konkreetsete firmade ja lepinguliste prügikäitlejate süüd ning korratuse likvideerimiseks rakendatavaid meetmeid,» lisas Aas.

Tallinna munitsipaalpolitseiameti juht Kaimo Järvik saatis järelepärimised firmadele AS Esmar Ehitus, AS Paira Kontsern, AS M&V Kaubad, AS Keila Kaabel, AS Amisco ning kohtutäitur Virge Välbale, kellega seotud dokumendid prügimäelt leiti.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.