"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kestab vanametalli kogumise kampaania (0)
23. mai 2007

Eesti suurim metallijäätmete käitleja AS Kuusakoski ja Tallinna linnavalitsus korraldasid kevadisel heakorrakuul traditsioonilise kampaania koduaedade ja territooriumide korrastamiseks vanametallist ning autoromudest.

1. aprillil alanud ja 31. maini kestva kampaania raames metalli loovutanud või müünud inimeste vahel loositakse välja Statoili 5000-kroonised kinkekaardid.

Kuusakoski Tallinna osakond pakub sõiduauto omanikele lihtsa, mugava ja väga soodsa mooduse vanametallist vabanemiseks. Kõik soovijad saavad vanametalli veoks laenutada kaheks tunniks tasuta vanarauakäru. Haagisega saab korraga vedada kuni 550 kilo vanametalli.

Vanarauakäru saab broneerida telefonil 625 8666 ja tasuta laenutada Kuusakoski Tallinna osakonnas Betooni 12.

Kõikidele romuomanikele, kes loovutavad selle tasuta, garanteerib Kuusakoski romu tasuta äraveo Tallinna piires nädala jooksul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.