"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Pirita linnaosa saab uue haldushoone (0)
23. mai 2007

Linnavalitsus kehtestas detailplaneeringu, mis võimaldab rajada Merivälja tee 34 krundil Pirita linnaosa valitsusele uue haldushoone.

«Pirita linnaosa valitsuse praegused ruumid on jäänud kitsaks nii töötajatele kui külastajatele,» põhjendas abilinnapea Taavi Aas linnaosa vajadust uue haldushoone järele.

Uus linnaosavalitsus kavandatakse kuni 11 meetri kõrguse, 2-3-korruselise hoonena, mille suletud brutopind moodustab 2500 m². Maja juurde tuleb 36-kohaline parkla.
Detailplaneeringu koostamine algatati Pirita linnaosa valitsuse taotlusel mullu 23. augustil. Planeeringu koostas Tallinna linnaplaneerimise ameti tellimusel arhitekt Milvi Vainik.
Pärast vastuvõtmist oli detailplaneering 28. märtsist 11. aprillini avalikul väljapanekul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.