Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Selgusid Tallinna esindusvõistkonnad (0)
23. mai 2007

Konkursile «Tallinna esindusvõistkond» laekus kaheksa taotlust, nendest viis mees- ja kolm naiskonna pallimänguvõistkonnalt.
Vastavalt komisjoni otsusele esindavad 2007/2008. hooajal Tallinna linna Audentese korvpallinaiskond, HC Chocolate Boysi käsipallimeeskond, BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond, Selver/Audentese võrkpallimeeskond ja FC Levadia jalgpallimeeskond, selle aasta eelarves on toetusteks esindusvõistkondadele ette nähtud kokku 4,7 miljonit krooni.
Tallinna esindusvõistkondade väljaselgitamisel lähtuti eelkõige võistkondade sportlikest saavutustest ja Tallinna nime viimisest Eesti Vabariigist välja.
Kõigil linna toetuse saajatel on toetatava perioodi jooksul kohustus väljaspool Eesti Vabariiki võisteldes kasutada Tallinna linna sümboolikat.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.