"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pae karjääri konkurss jätkub (0)
13. juuni 2007

Tallinna ringkonnakohus jättis Lasnamäe paekarjääri hoonestusõiguse konkursi asjus esitatud OÜ Primos apellatsioonikaebuse rahuldamata.

Ringkonnakohus leidis, et apellatsioonikaebus ei ole põhjendatud ning Tallinna halduskohtu otsuse tühistamiseks ei ole alust.

«Teise astme kohtu otsus kinnitab veel kord, et konkursitingimuste vaidlustamine oli täiesti põhjendamatu,» ütles linnapea Edgar Savisaar. «Ühtlasi tähendab see seda, et linn saab konkursiga jätkata. Seda muidugi juhul kui OÜ Primos protsessimise lõpetab ja riigikohtule kassatsioonkaebuse esitamisest loobub.»

Lasnamäe paekarjääri ala korrastaja ja hoonestaja leidmiseks välja kuulutatud konkursile laekus kolm pakkumist. OÜ Primos palus linnavalitsuse korralduse konkursi läbiviimiseks tühistada, kuna konkursi tingimused ei vasta tema hinnangul ühetaolise kohtlemise, avalikkuse, läbipaistvuse ja proportsionaalsuse põhimõtetele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.