"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Pelgulinna kerkib spordikompleks (0)
13. juuni 2007

Linnavalitsus kehtestas detailplaneeringu, mis võimaldab rekonstrueerida koolihoone ja staadioni ning rajada Sõle tänava äärde spordikompleksi.

Spordikompleksi on ette nähtud kolm korvpalliväljakut, 25 meetri pikkuse rajaga ujula ja lastebassein ning saalid erinevate harrastuste – judo, maadlus, aeroobika, jõusaal – tarbeks. Olemaolevad hooned säilitatakse, planeering võimaldab need rekonstrueerida tänapäeva nõuetele vastavaks. Kool ja spordihoone ühendatakse klaasgaleriiga.

Planeeringulahendusega moodustuvad siseõued, kuhu koolil on võimalik kavandada erinevaid atraktsioone. Koolistaadion remonditakse täielikult – rajatakse kunstkattega täismõõtmetes kergejõustikustaadion koos murukattega jalgpalliväljakuga ning vähemalt 400 kohaga tribüün.

Planeeringu üheks oluliseks eesmärgiks on liiklusskeemi korrastamine, milleks on kavandatud aeglustus- ja kiirendusrajad ning foorid Auna ja Sõle tänava ristmikule.
4,7 ha suurusele alale detailplaneeringu koostamise algatamist taotles Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.