"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Pirital parkimine suvel tasuline (0)
13. juuni 2007

Pirita linnaosa keskuses ja supelranna lähistel kehtib 1. juunist 31. augustini mootorsõidukitele tasulise parkimise kord.

Parkimine on tasuline Supluse puiesteel, Merivälja tee ja rannahoone vahelisel parkimisalal rannahoone ees. Merivälja tee 24 Pirita LOV esisel parkimisalal, Kloostri tee ja Merivälja tee 16 vahelisel parkimisalal, Merivälja tee 1 parkimisalal, Merivälja tee ja vana Merivälja tee vahelistel parkimisaladel, Randvere tee ja Merivälja tee vahelistel parkimisaladel, Merivälja teel Kloostrimetsa teest Mähe teeni ja Kloostrimetsa teel Merivälja teest Kõrkja teeni.

Parkimine on tasuline pühapäevast neljapäevani kella 10–21; reedeti kella 10–24; laupäeviti kella 00–2 ja kella 10–24.00 ning pühapäeviti lisaks kella 00–2.
Kuni 30 minutit parkimist maksab 10 krooni. Parkides 30 minutit kuni kaks tundi, tuleb lunastada 25-kroonine parkimispilet. Päevapilet maksab 50 krooni. Kuukaart 500 krooni.
Parkimist Pirital korraldab ja kontrollib AS Ühisteenused.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.