"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Vabaduse väljaku alla parkla rajamiseks luuakse firma (0)
13. juuni 2007

Mullu detsembris kehtestas linnavolikogu Vabaduse väljaku, Harjuoru ja Kaarli pst maa-ala muudetud põhilahendusega detailplaneeringu kesklinnas. Detailplaneeringuga on kavandatud Vabaduse väljaku ja Harjuoru tenniseväljakute alla parkla, jalakäijate tunnel ning kaubandus-, teenindus- ja toitlustuspinnad.

Parkla rajamisega hakkab tegelema selleks loodav OÜ Vabaduse Väljaku Parkimismaja. Esialgu kuulub moodustatav OÜ Vabaduse Väljaku Parkimismaja täielikult Tallinna linnale, osa parklaaluse maa omaniku OÜ Varamaad Kinnisvara osanikuks kaasamise tingimused selguvad läbirääkimiste käigus.

OÜ Vabaduse Väljaku Parkimismaja moodustatakse AS Paljassaare Sadam baasil, mis loodi viis aastat tagasi. Toona oli plaanis luua riigi kaasabil Tallinna munitsipaalsadam ning loodud ettevõte pidanuks seda haldama hakkama. Riigi suhtumise muutumise tõttu jäi aga munitsipaalsadam loomata

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.