"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Valmis esimene lisaeelarve (0)
13. juuni 2007

Linnavalitsus esitas linnavolikogule 2007. aasta linnaeelarve muutmise ja esimese lisaeelarve eelnõu, mille kohaselt suureneb sissetulekute ja väljaminekute maht 195,8 miljoni krooni võrra.

«Lisaeelarve koostamise tegi võimalikuks kavandatust suurem maksutulu,» ütles linnapea Edgar Savisaar. «Tänast tulude täitmist arvestades saame rohkem planeerida nii tulumaksu, parkimistasu kui ka maamaksu.»

Savisaare sõnul moodustavad poole lisaeelarve väljaminekute mahust investeeringud. Lisaeelarve vastuvõtmisel suureneb investeeringute kogumaht 91 miljoni krooni võrra.
Teede kapitaalremondiks on kavandatud täiendavalt 30 miljonit krooni. Koolide remondiks ja rekonstrueerimiseks eraldatakse täiendavalt 17,1 miljonit krooni, Poska maja rekonstrueerimiseks 7,5 ja Salme kultuurikeskuse rekonstrueerimiseks 8,9 miljonit krooni, Tudengimaja renoveerimiseks 5,5 ja Harju tänava investeeringuteks 11,8 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.