Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Audentes tahab rajada Tondile tennisehalli (0)
05. september 2007

Tallinna linnavalitsus algatas Tondi kasarmualale tennisehalli ja kõrgkooli ühiselamute rajamist võimaldava detailplaneeringu koostamise.

Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles Audentes Halduse OÜ, detailplaneeringu eskiislahenduse koostas aktsiaselts EA Reng.

Tondi 55a, 55b ja Seebi 36 krunti hõlmavale 3,1 ha maa-alale detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on rajada sinna ühiselamud ja seitsme väljakuga tennisehall koos abiruumidega ning ühtlasi rekonstrueerida Tondi 55b krundil asuva arhitektuurimälestis – Tondi sõjaväelinnaku endine klubihoone.
Detailplaneeringuga tuleb ette näha ka pargiala ja tiigi rekonstrueerimise projekti koostamine ning kogu planeeritavale alale haljastuse rajamine.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.