"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Elamumessi ettevalmistamine jätkub (0)
05. september 2007

Tallinna linnavalitsus esitas linnavolikogule elamumessi korraldamise otsuse eelnõu.
«Elamumessi korraldamisega arendatakse Põhja-Tallinnas Kopli poolsaarel asuv 17,3 ha suurune ala komplekselt välja,» ütles abilinnapea Eha Võrk. «Sellele alale koostatav detailplaneering on juba valmimas. Detailplaneeringu alusel ning elamumessi läbiviimise eesmärgil kavatseme alal asuvad reformimata riigimaad munitsipaalomandisse taotleda.»

Enamik elamumessi alal asuvaist elamuist ning tootmishooneist on väga halvas seisukorras. Elamumessi raames renoveeritakse viis 1910ndatest ja 1950ndatest pärit korterelamut ning ehitatakse juurde 12 korterelamut, kuus eramut ning asumi seltsimaja. Kokku tekib elamumessi käigus Tallinna 180 uut elamispinda. Tallinna elamumessi ala on välja arendatud ja avatakse 2010. aasta suvel.

Tallinna linnavalitsus, Pärnu linnavalitsus ja MTÜ Eesti Elamumessid sõlmisid tänavu 23. aprillil elamumesside korraldamiseks koostöölepingu. Pärnus toimub elamumess 2009. aastal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.