"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Lasnamäele kerkib üle tuhande munitsipaalkorteri (0)
05. september 2007

OÜ Raadiku Arendus ehitab ja annab 20 aastaks linna kasutusse 1170 korterit.
See võimaldab peatselt kindlustada suure hulga vajajaid munitsipaalelamispinnaga. «Praegu taotleb linnalt eluruume ligi 3000 isikut, neist rohkem kui pooled on sundüürnikud, kuid neile pole midagi pakkuda,» täpsustas abilinnapea Eha Võrk. «Lisaks sundüürnikele võivad tänu sellele hankele saada soodsa üüripinna ka noored pered, lastekodukasvandikud ja teised, kellele elamispinna turuhinnaga ostmine või üürimine käib üle jõu.»

Eluruumide saamiseks korraldas linn hanke vastavalt volikogu 26. jaanuari 2006 otsusele. Pakkumise tegid OÜ Raadiku Arendus ja P & R Investment OÜ, esimese pakkumine oli nii ruutmeetrihinna kui ka korterite hulga poolest linnale soodsam, märkis Võrk. Tallinna linna kasutusse antakse korterid rendihinnaga 136 krooni ruutmeetri eest kuus. Eluruumide kasutusse andja tagab seejuures hoonete haldamise, heakorra ja tehnohoolduse. Elamud tulevad Lasnamäele, Raadiku tänava ja Peterburi tee vahelisse piirkonda ja neist viimane valmib 2009. aasta teisel poolel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.