Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Liiklemist alustas «pargi ja reisi» bussiliin (0)
05. september 2007

Esmaspäeval alustas kesklinna ja Pirita vahet liiklemist uus bussiliin nr 1 PR «Laikmaa – Pirita». Uue liini avamine on seotud projektiga «Pargi ja reisi».

Projekti eesmärgiks on anda autojuhtidele võimalus oma sõiduk äärelinna tasuta valvega parklasse jätta ning sealt edasi ühistranspordiga kesklinna suunduda.

Bussiliin nr 1 PR sõidab marsruudil Hobujaama – Laikmaa – Gonsiori – Raua – Pronksi – Narva maantee – Pirita tee – Merivälja tee – Pirita tee – Narva maantee – Hobujaama.
Algpeatus on Laikmaa tänaval Viru bussiterminali kõrval. Bussiliin nr 1 PR töötab tööpäevadel kella 6.50–10.35 ja 15.01–19.14 ning sõidab 13-14-minutilise intervalliga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.