"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Linn eraldas miljon krooni sinilammaste alpinaariumi taastamiseks (0)
05. september 2007

Linnavalitsus eraldas miljon krooni Tallinna loomaaiale põlengus hävinud, sinilammastele mõeldud alpinaariumimajade uuesti üles ehitamiseks.

21. augusti õhtul oli loomaaia territooriumil põleng, mille käigus süütasid tundmatud isikud alpinaariumi majade nr 5 ja 11 juures prügikastid. Üks tulekolle õnnestus loomaaia töötajatel ära kustutada, kuid sinilammaste pidamiseks ja eksponeerimiseks ette nähtud tripleksklaasist vaateaknaga palkmaja nr 11 ei õnnestunud päästa ka kohale kutsutud tuletõrjel.

Kuna tegemist on kõigest neli aastat tagasi valminud tänapäeva nõuetele vastava ekspositsiooni osaga, on põlenud ahervareme kiire asendamine taas üles ehitatud hoonega hädavajalik. Ehitamiseks on saadud pakkumised palkmajade ehitajalt AS Vaksikult, klaasifirmalt OÜ Lariare ja mätaskatuse ehitajalt OÜ Murumari.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.