"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Mustamäele kavandatakse uuselamurajooni (0)
05. september 2007

Linnavalitsus algatas Mustamäe linnaossa Kadaka asumisse 14- ja 12-korruselisi korterelamuid kavandava detailplaneeringu.

8,9 ha suurusele planeeringualale on plaanis rajada seitse 14- ja kolm 12-korruselist korterelamut, kolm viiekorruselist parkimismaja ning lasteaed.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul pööratakse planeeringus tähelepanu puhke- ja rohealadele. «Hoonestuse keskele kavandatakse avaliku kasutusega park. Hooviala ühendatakse rohevööndiga, mida läbivad kergliiklusteed. Tänava äär kujundatakse puiesteena. Autosid saab parkida Järveotsa tee äärde kavandatud parkimismajades,» kirjeldas Aas planeeringus kavandatud inimsõbralikku elukeskkonda.

Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles ning detailplaneeringu eskiislahenduse koostas K-Projekt AS.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.