"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Peaarhitekti ametikohale asus Endrik Mänd (0)
05. september 2007

Linnavalitsus kiitis heaks Tallinna linnaplaneermise ameti ettepaneku kinnitada linna peaarhitekti ametikohale Endrik Mänd.

«Männi väga pikk ja mitmekülgne linnaplaneerimise alane töökogemus lubab kindel olla, et ta saab sellel vastutusrikkal ametikohal edukalt hakkama,» ütles abilinnapea Taavi Aas.
Mänd on töötanud linnaplaneerimise ametis 1998. aastast ning olnud muu hulgas detailplaneeringute osakonna juhataja ja viimati üldplaneeringute teenistuse direktori ametikohal. Mänd lõpetas 1995. aastal arhitektina Eesti Kunstiakadeemia.

Linna peaarhitekt juhib Tallinna ruumilise arengu ja planeerimise üldise visiooni kujundamist ning ühtse strateegia väljatöötamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.